Urządzenia smarownicze.

Urządzenia smarownicze niemieckiej firmy UMETA obecne na rynku od 1926 roku oznacza znany i sprawdzony produkt. Jako pierwsza firma tej branży w Europie otrzymała certyfikat jakości ISO 9002.

W ofercie firmy znajdują się:

Smarownice dźwigniowe

Prezentujemy nowoczesne smarownice dźwigniowe niemieckiego producenta UMETA, wyróżniające się niezawodnością i wydajnością nawet przy pracy z bardzo gęstą substancją w niskich temperaturach. Proponujemy kilka modeli o różnych parametrach technicznych.

Smarownice dociskowe

W naszym asortymencie znajdują się nowoczesne smarownice dociskowe, pochodzące od cenionego niemieckiego producenta UMETA. W naszym asortymencie znajdują się modele zwykłe i teleskopowe, występujące w wersjach o różnorodnych parametrach technicznych.

Smarownice śrubowe

W naszej ofercie dostępne są nowoczesne smarownice śrubowe od producenta UMETA – cenionej niemieckiej marki, specjalizującej się w urządzeniach tego typu. Proponujemy modele o pojemności 150 ccm i ciśnieniu 70 bar. Są to produkty wydajne i niezawodne.

Smarownice pneumatyczne

Dostępne są także smarownice pneumatyczne, które wyróżniają się pracą w trybie samopowtarzalnym. Są wyjątkowo wydajne i niezawodne, wpływają na jakość pracy. Posiadają zawór odpowietrzający oraz wężyk ze specjalną końcówką. Proponujemy modele o pojemności 550 ccm.

Pompy do oleju

Nowoczesne pompy olejowe niemieckiej marki UMETA to przede wszystkim niezawodność i funkcjonalność. Nowoczesny projekt pełen innowacyjnych rozwiązań to odpowiedź na zapotrzebowania rynku. Urządzenie jest szczelne, co zwiększa jego wydajność i przedłuża czas eksploatacji.

Pompki ładujące

Obecne w naszej ofercie pompki ładujące zapewniają proste i sprawne napełnienie smarem przeznaczonego do tego urządzenia. Można swobodnie montować je przy pojemnikach ze smarem. Są rozwiązaniem szczelnym i wysoce funkcjonalnym. Proponujemy modele dostosowane do pojemników o różnych rozmiarach.

Olejarki

Proponujemy olejarki od znanej niemieckiej marki UMETA. Są to modele o doskonałej szczelności, nie dopuszczające do wycieku nawet po intensywnej, długotrwałej eksploatacji. Proponujemy modele dźwigniowe oraz dociskowe, dostępne w różnych parametrach.

Copyright by OrionPoland Sp. j.

Smarowniczki.pl, ul. Zielona 28, 62-510 Konin, 632452222