Smarowniczki

Firma Umeta produkuje ponad 1 500 rodzajów smarowniczek zgodnych z normami DIN oraz normami międzynarodowymi i narodowymi. Znajdują one szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach techniki takich jak:

  • maszyny rolnicze ( traktory, kombajny, pługi itp. )

  • maszyny budowlane ( koparki, dźwigi, buldożery, ładowarki itp. )

  • pojazdy użytkowe ( ciągniki siodłowe, autobusy itp. )

  • pojazdy szynowe ( tramwaje, lokomotywy, wagony itp. )

  • maszyny górnicze

  • maszyny włókiennicze

  • motoryzacji

Smarowniczki stożkowe

W naszej ofercie znajdują się smarowniczki stożkowe, występujące w typie prostym, kątowym oraz podwójnym. Prezentujemy modele ze stali automatowej, nierdzewnej lub mosiądzu, wykonane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami. Prezentujemy także dopasowane końcówki.

Smarowniczki kuliste

Proponujemy smarowniczki z łbem kulistym, występujące w wersji prostej oraz kątowej. Dostępne modele są wykonane ze stali, a także zabezpieczone za pomocą cynkowania. Są to elementy przeznaczone do smarowania dociskowego. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli o różnorodnych parametrach.

Smarowniczki płaskie

Posiadamy w ofercie smarowniczki z łbem płaskim, wykonane ze stali, także nierdzewnej, lub mosiądzu. Znajdują zastosowanie w miejscach, gdzie środek smarny jest stosowany pod dużym ciśnieniem. Proponujemy modele o różnych rozmiarach, od 10 do 22 mm, a także dostosowane do nich końcówki.

Smarowniczki wklęsłe

Prezentujemy smarowniczki z łbami wklęsłymi, występujące w wersji prostej, kątowej, wciskanej, z gwintem samoformującym oraz bez kołnierza, z nacięciem pod śrubokręt. Są to modele wykonane ze stali, także nierdzewnej, lub mosiądzu. Występują w wielu rozmiarach.

Smarowniczki bagnetowe

W naszej ofercie znajdują się smarowniczki bagnetowe, wykonane ze stali lub mosiądzu. Proponujemy modele o średnicy 9,9 mm, posiadające dopasowane końcówki smarownicze. Dostępne są różne typy produktów, wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi w kraju normami.

Copyright by OrionPoland Sp. j.

Smarowniczki.pl, ul. Zielona 28, 62-510 Konin, 632452222