Akcesoria smarownicze.

Akcesoria smarownicze niemieckiej firmy UMETA obecne na rynku od 1926 roku oznacza znany i sprawdzony produkt. Jako pierwsza firma tej branży w Europie otrzymała certyfikat jakości ISO 9002.

W ofercie firmy znajdują się:

Końcówki smarownicze

Wśród prezentowanych przez nas akcesoriów znajdują się końcówki smarownicze, niezbędne do wyposażenia smarowniczek. Proponujemy modele o różnych rodzajach końcówek, w tym wklęsłej, stożkowej, płaskiej oraz innych. Są to produkty sprawdzonego producenta UMETA.

Wężyki

Oferujemy wężyki smarowe niemieckiej marki UMETA, dostępne w wielu typach o różnych parametrach technicznych. Dostępne są modele poliamidowe oraz gumowe, dostosowane za pomocą średnicy główki do urządzeń różnego typu. Występują w różnych długościach.

Rurki smarownicze

Prezentujemy rurki smarownicze marki UMETA, które występują w wersji prostej oraz zagiętej. Niektóre modele posiadają także poliamidową nakrętkę, która dodatkowo uszczelnia połączenie z urządzeniem. Produkty posiadają różne rodzaje końcówek do smarowniczek.

Adaptery

W naszej ofercie znajdują się specjalne adaptery, których zadaniem jest szybkie umożliwienie podłączenia do smarownicy dowolnej końcówki. Proponujemy wiele modeli przeznaczonych do różnego typu smarowniczek, w tym z łbem płaskim, wklęsłym, stożkowym oraz innymi.

Kapturki

Wśród dostępnych dodatków znajdują się także kapturki ochronne, które są przeznaczone do smarowniczek z łbem stożkowym lub kulistym. Umożliwiają zaznaczanie różnych okresów smarowania oraz zabezpieczenie przed zanieczyszczeniem substancji smarującej.

Copyright by OrionPoland Sp. j.

Smarowniczki.pl, ul. Zielona 28, 62-510 Konin, 632452222